Laky na nehty Londontown - zdravější péče o nehty

Dovolte mi v dnešním příspěvku věnovat se značce laků, která se od běžných laků a péče o nehty trošku liší. Značka Londontown představuje zdravější alternativu lakování vašich nehtů a celkové péči o nehty.


Čím jsou laky na nehty z řady Lakur od Londontown jiné? Především tím, že obsahují patentovaný Florium Complex, což je směs botanických olejů a extraktů pro zdraví a růst nehtů. Zmíněný komplex obsahuje: vitamíny A & E pro správný růst nehtů, olej z květu řepky pro hydrataci, pupalkový olej proti praskání, extrakt z heřmánku pro zklidnění, extrakt z česneku pro posílení a extrakt z okurky proti třepení nehtů. Navíc jsou laky bez acetonu.

Laky se také pyšní označením 9 free, což znamená, že v jejich obsahu nenajdete násladující toxické látky: formaldehydové pryskyřice, kafr, toluen, formaldehyd, dibutylftalát, xylen, ethyl tosylamide, aceton a trifenylfosfát. Laky Londontown jsou tedy veganské, cruelty-free a bez lepku! Já jsem z jejich složení opravdu nadšená a mám radost, že i v lakování se dá předejít škodlivým látkám a využívat přírodnější složení. Kéž by se i ostatní značky tímto konceptem inspirovaly.


"Mí předci hledali způsob, jak hydratovat a chránit ruce a nehty. Ručně sbírali a míchali rostlinné oleje a výtažky, aby tak vytvořili hojivý a ochranný komplex. Vyrábíme produkty, které jdou za hranice běžné péče. Neřeší jen povrch, ale poskytují péči celému nehtu. Náš rodinný hojivý prostředek, je nyní vložen do receptur luxusních péčí Kur i výjimečné řady barev s názvem Lakur. Tato jedinečná směs vitamínů a botanických olejů obnovuje, hydratuje a posiluje nehty zevnitř. S každou aplikací zvyšuje kvalitu nehtů a prodlužuje manikúru." - Marina Dimentmanová (zakladatelka značky Londontown)


Jak si správně lakovat nehty s Londontown? Celá manikura mi nezabere více než pár minut. Pro krásný výsledek dlouhodobé barvy bez oprýskání nehtů používám hned několik kroků:

  1. Jako první krok po pilování nehtů nanesu na nehtové lůžko podkladový zpevňující lak Nail Hardener & Base Coat. Tento krok je velmi důležitý, protože chrání nehet před zabarvením a posiluje ho.

  2. Nanesu první vrstvu laku na nehty Lakur. Štětečkem s lakem vždy jako první přejedu přes hrany nehtu kde pilujete a udělám tam lakem proužek. Díky tomuto kroku bude lak odolnější před oprýskáním. Poté už přejedu štětečkem celý nehet, počkám na zaschnutí a nanesu druhou vrstvu laku. Vždy nanáším dvě vrstvy laku.

  3. Po zaschnutí druhé vrstvy aplikuji Protective Top Coat, který prodlouží životnost barvy, působí proti odlupování a dodá nehtům lesk.

  4. Jako poslední krok (a můj snad nejoblíbenější krok! :-)) použiji Kur Nourishing Cuticle Oil - olejíček pro hydrataci, vyživení a zklidnění nehtové kůžičky. Olejíček překrásně voní a připomíná mi vůni louky a lesa.


Geneticky mám své nehty jako papír, hodně lámavé a třepivé. Snažím se i díky doplňkům stravy své nehty proto posilovat. Jsem ráda, že mohu svým nehtům díky komplexu 9-free laků Londontown nehtům trošku ulevit a dopřát jim příjemnější a zdravější lakování než dosud. Laky na nehtech od Londontown mi vydrží hezké v průměru 4–6dní. Výdrž záleží samozřejmě na tom, jestli vykonáváte manuálně náročnou práci, máčíte ruce často ve vodě atd.


Řada Lakur značky Londontown nabízí nespočet množství barev laků na výběr a také gelové laky Gel Color. Mrkněte na veškerý sortiment značky na webu www.sensualite.cz

do 30.6.2020 zde navíc probíhají 20% slevy!Barevné odstíny laků použité v příspěvku:

//barterová spolupráce s Londontown a Sensualite


61 zobrazení0 komentářů